ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPuls Energi
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Grupa Orlen wykorzystuje synergie przy rozwoju sieci detalicznej
18.07.2021r. 08:00

Redakcja CIRE
Integracja Energi w ramach Grupy Orlen wchodzi w kolejny obszar - rozbudowę sieci stacji paliwowych. Nowe Miejsce Obsługi Podróżnych Kleszczewko Zachód przy Autostradzie Amber A1 przy bramkach od strony Gdańska zbuduje Orlen Budonaft przy wsparciu Energa Serwis.
Budowa MOP pod marką Orlen przy Autostradzie Amber A1 jest dobrym przykładem synergii wynikającej z trwającego procesu integracji Energi w ramach Grupy Orlen. W ten sposób umiejętnie wykorzystywane są kompetencje obu Grup z korzyścią dla klientów.

Głównym zadaniem pracowników Energi Serwis jest m.in. wykonanie sieci zewnętrznych i przyłączy wodociągowych, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, a także instalacji gazowej. Wybudowany zostanie również zbiornik ppoż. oraz zbiorniki na tzw. wodę szarą i substancje niebezpieczne. Zakończenie prac przewidziane jest na koniec sierpnia, co oznacza, że potrwają zaledwie kilka tygodni. Miejsca Obsługi Podróżnych, czyli popularne MOP-y, to kluczowe punkty dla wszystkich zmotoryzowanych, którzy pokonują kilkusetkilometrowe trasy i oczekują najlepszych standardów do odpoczynku i regeneracji sił przed dalszą podróżą. Coraz częściej także w obszar MOP-ów wchodzi nowoczesna stacja paliwowa wraz z restauracją.
Orlen Budonaft, spółka z Grupy Orlen, specjalizuje się właśnie w budowie infrastruktury sieci stacji paliwowych. Na przestrzeni ostatnich lat pracownicy Orlen Budonaft uczestniczyli w budowie i modernizacji ponad 1000 stacji paliwowych. Teraz, po raz pierwszy, partnerem w realizacji projektu są pracownicy spółki Energa Serwis.

Czytaj również:
Energa Grupa Orlen

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE