ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPuls Energi
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CENTRUM PRASOWE

Energa wśród fundatorów nagród festiwalu "Dwa Teatry"
09.06.2017r. 10:41

Już po raz siedemnasty media publiczne organizują w Sopocie wielkie święto polskiego teatru radia i telewizji. W nadmorskim kurorcie przez trzy dni gościć będą wielkie gwiazdy i młodzi zdolni aktorzy. Jednym ze sponsorów festiwalu "Dwa Teatry" jest Grupa Energa.
XVII Festiwal Teatru Polskiego Radia i Telewizji Polskiej "Dwa Teatry 2017" w Sopocie to wydarzenie szczególne. W dniach 19-21 czerwca w różnych punktach sopockiego kurortu spotkać będzie można wielkie gwiazdy polskiej sceny i ekranu (m. in. Olgierd Łukaszewicz, Ewa Dałkowska, Agata Kulesza etc.). Prezentowane będą słuchowiska radiowe i spektakle teatralne, które biorą udział w tegorocznym konkursie, jak też dzieła archiwalne. Dużą rolę podczas "Dwóch Teatrów 2017" pełnić będą także dzieła wybitnego polskiego pisarza, Josepha Conrada, którego rok aktualnie obchodzimy.

Grupa Energa już po raz szósty w ciągu ostatnich 9 lat wsparła organizację festiwalu "Dwa Teatry". Tradycyjnie jest też jednym z fundatorów nagród. W tym roku Energa wyróżni najlepszą rolę żeńską w spektaklu teatralnym oraz najlepszy scenariusz słuchowiska będącego adaptacją tekstu niedramatycznego. Nagrody podczas uroczystej gali finałowej w sopockim hotelu Sheraton 21 czerwca wręczy osobiście prezes zarządu Energa SA, Daniel Obajtek.- Kultura to środowisko, w którym człowiek wyrasta, które go kształtuje. Dlatego zależy mi, aby Grupa Energa nie tylko realizowała skutecznie swoje cele biznesowe, ale też nie traciła z oczu wyższych wartości. Teatr to jedna z najstarszych form wyrazu tych wartości. Dowodzi, że kultura jest jednocześnie trwale potrzebna, a zarazem niemożliwa do zredukowania wyłącznie do czystej rozrywki - podkreśla.

Energa

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE