ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPuls Energi
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CENTRUM PRASOWE

Energa nagradza Mistrza
14.03.2019r. 16:13

Michał Haratyk, mistrz Europy w pchnięciu kulą, odebrał dziś nagrodę od Energi SA. Zarząd spółki wręczył sportowcowi czek na 20 tys. złotych za zdobycie złotego medalu podczas Halowych Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce w Glasgow.
Michał Haratyk zdobył halowe mistrzostwo Europy, dzięki pchnięciu kulą na odległość 21,65 m. W czerwcu 2018 pobił rekord Polski wynikiem 22,08 m. W tym samym roku został mistrzem Europy, a w 2019 halowym mistrzem Europy, ustanawiając swój rekord życiowy w hali. Spółka przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki zdecydowała o wsparciu reprezentanta Polski.

- Cieszymy się, że jest pan z nami. Wierzymy, że dzięki temu sięgnie Pan po najwyższe trofea i dostarczy nam wielu powodów do dumy i wzruszeń - podkreśla p.o. Prezes Zarządu Energi SA, Alicja Barbara Klimiuk.

- Życzymy dalszych sukcesów i rozsławiania Polski i Grupy Energa na świecie - dodaje Jacek Kościelniak, Wiceprezes Zarządu Energi SA.

Zarząd Grupy Energa wręczył sportowcowi czek na 20 tys. złotych.

- Nie planowałem medali - powiedział skromnie Michał Haratyk - Dziękuję za takie wsparcie, ma ono dla mnie ogromne znaczenie. Dzięki Enerdze mogę spokojnie trenować i koncentrować się na tym, co najważniejsze, czyli na jak najlepszych wynikach - dodał mistrz.

Polska może się pochwalić wspaniałymi, zdolnymi zawodnikami. Pełen rozwój ich potencjału jest możliwy szczególnie dzięki wsparciu dużych, stabilnych sponsorów, a takim właśnie jest Energa. Spółka na przestrzeni ostatnich lat zgromadziła duże doświadczenie we wspieraniu polskiego sportu. Aktualnie swoją uwagę kieruje w stronę kilkudziesięciu klubów, drużyn i inicjatyw sportowych, o różnej skali i zasięgu. Wspiera m.in. klub Lechii Gdańsk, walczący w rozgrywkach ekstraklasy, ale też małe, lokalne przedsięwzięcia promujące aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży. Ogólnopolskie programy sportowe, które prowadzi lub którym partneruje są obecnie znane szerokiemu gronu odbiorców. Można znaleźć wśród nich takie sukcesy, jak zachęcająca najmłodszych do aktywności poprzez nowoczesne technologie "Drużyna Energii" czy "Energa Basket Cup", największy w Polsce system rozgrywek skierowany do dziewcząt i chłopców w wieku od 11 do 13 lat.
Energa

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE