ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPuls Energi
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CENTRUM PRASOWE

Rzecznik klienta Energi Obrotu w Słupsku
23.08.2019r. 13:36

Mieszkańcy Słupska będą mieli okazję zadać pytania dotyczące usług Energi Obrotu oraz uzyskać pomocy w wyjaśnieniu swoich spraw. Spółka organizuje specjalnie dla nich spotkanie z rzecznikiem klienta.
Wioletta Kupisz, rzecznik klienta Energi Obrotu, dyżurowała będzie 28 sierpnia w salonie sprzedaży w Słupsku, przy ul. Tuwima 6/7. Na klientów czekała będzie od godz. 9 do 15.

- Zależy nam, aby w czasie dyżurów pomóc klientom przede wszystkim w rozwiązywaniu spraw, które czasami wymagają dodatkowych opinii zarówno eksperckich, jak i prawnych. Spotkania z klientami w salonach to też doskonała okazja do poznania opinii na temat naszej obsługi. Każdą sugestię klienta staramy się wykorzystać, aby udoskonalać funkcjonowanie naszej firmy - mówi Wioletta Kupisz.

Osoby, które nie będą mogły skorzystać z okazji i odwiedzić salonu Energi Obrotu w Słupsku podczas dyżuru rzecznika klienta, mogą skontaktować się z nim przez specjalny formularz na stronie www.energa.pl/kontakt lub pocztą tradycyjną, na adres: Energa Obrót, al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk, z dopiskiem "rzecznik klienta".
Energa

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE