ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPuls Energi
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CENTRUM PRASOWE

Rusza Gdański Festiwal Muzyczny
08.05.2020r. 16:06

Startuje XIII edycja Gdańskiego Festiwalu Muzycznego. Ze względu na sytuację epidemiczną część koncertów odbędzie się bez udziału publiczności. Będzie można ich posłuchać podczas relacji live na antenie Radia Gdańsk. Sponsorem głównym wydarzenia jest Grupa Energa.
Festiwal od lat przyciąga miłośników muzyki i jest bardzo wyczekiwanym wydarzeniem. Występują tu soliści i orkiestry z całego świata. Ta edycja będzie jednak zupełnie inna niż pozostałe.

"Z uwagi na panującą pandemię, w trosce o bezpieczeństwo artystów i słuchaczy tegoroczna edycja Gdańskiego Festiwalu Muzycznego musiała ulec modyfikacji. Część koncertów odbędzie się w terminie między 9 a 20 maja. Będą one transmitowane na antenie Radia Gdańsk na żywo, będzie można je także obejrzeć online. Pozostałe, już z udziałem publiczności, zrealizowane zostaną między 29 września a 31 października" - mówi Konrad Mielnik, dyrektor artystyczny festiwalu.Już w sobotę 9 maja pierwszy koncert. W Studiu Koncertowym im. Janusza Hajduna Radia Gdańsk wystąpią laureatka I nagrody I Ogólnopolskiego Konkursu im. Stanisława Moniuszki sopranistka Sonia Warzyńska-Dettlaff oraz pianistka Grażyna Troć. O godz. 20 ich występu będzie można posłuchać na antenie Radia Gdańsk.

Więcej informacji o wydarzeniu: https://gdanskifestiwal.pl/pl/program

Festiwal odbywa się pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


Grupa Energa

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE