ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPuls Energi
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CENTRUM PRASOWE

Sala terapii sensorycznej w Jezierzycach już otwarta
14.10.2020r. 15:33

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. mjr. Henryka Sucharskiego w Jezierzycach k. Słupska na Pomorzu mogą już korzystać z sali terapii sensorycznej. W jej wyposażeniu pomogła Energa z Grupy Orlen. Wszystko w ramach programu "Szansa na samodzielność". Energa otrzymała tytuł Głównego Mecenasa tego projektu.
Szkoła w Jezierzycach to placówka z oddziałem integracyjnym, w której zajęcia mają także dzieci i młodzież autystyczna. To właśnie dla nich przeznaczona jest terapia sensoryczna. Zajęcia będą odbywały się teraz w odnowionych, kolorowych pomieszczeniach, wyposażonych w potrzebny dla uczniów sprzęt. To m.in. podwiesie stalowe wolnostojące, różnego rodzaju huśtawki, równoważnie, zjeżdżalnie, taśmy rehabilitacyjne czy maglownice.

- Do wydziału ESG Energi regularnie wpływają wnioski z prośbą o współpracę i wsparcie - mówi Alina Skorb-Gała, kierownik wydziału ESG. - Koncern energetyczny stara się nieść pomoc wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna i gdzie jest to możliwe. Zaangażowanie placówki w Jezierzycach w realizację projektu nowej sali, a także efekty pokazały, że warto wspierać takie inicjatywy.Do tej pory, z powodu braku odpowiedniej sali przeznaczonej do terapii, uczniowie musieli dojeżdżać do oddalonego o ok. 10 kilometrów Słupska. Dla wielu z nich było to spore utrudnienie. Teraz nauka będzie dla nich dużo łatwiejsza. Dodatkowo poczucia bezpieczeństwa, jakie odczuwają w znanym już sobie miejscu będzie miało zdecydowanie pozytywny wpływ na jej efekty.

Współpracę z wydziałem ESG Energi można nawiązać poprzez przesłanie wniosku, jest on dostępny w formie online: https://wniosekcsr.energa.pl/
Energa

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE