ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPuls Energi
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CENTRUM PRASOWE

Energa wspiera najmłodszych hokeistów GKS Stoczniowiec
18.07.2021r. 08:00

Redakcja CIRE
Energa z Grupy Orlen będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii "żak młodszy".
GKS Stoczniowiec to Klub z bogatą historią i tradycją, który od lat w środowisku sportowym słynie z dobrej pracy z utalentowaną młodzieżą i dziećmi. Energa z Grupy Orlen, która aktywnie wspiera promocję zdrowego trybu życia i rozwój sprawności fizycznej wśród najmłodszych, będzie współpracować z klubem w ramach realizacji Strategii CSR Grupy Energa.W ramach umowy CSR m.in. zakupione zostaną nowe kije do hokeja dla zawodników. Profesjonalny sprzęt jest niezbędny w procesie szkolenia dzieci - nie tylko pod kątem występów w klubie, ale docelowo także w reprezentacjach kraju poszczególnych kategorii wiekowych i podczas najważniejszych imprez rangi krajowej i międzynarodowej.

Cieszymy się, że rozpoczynamy współpracę z Energą z Grupy Orlen. Pozyskanie Partnera rozumiejącego potrzeby sportu oznacza dla naszego klubu nowe możliwości rozwojowe - mówi Marek Kostecki, prezes GKS Stoczniowiec.

Czytaj również:
Energa Grupa Orlen

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE