ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPuls Energi
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CENTRUM PRASOWE
05.12.2019r. 11:41

Energa Invest i Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Szczecinie przeprowadziły w Koszalinie pierwsze z dwóch spotkań konsultacyjnych ws. przebudowy węzła wodnego na Kanale Jamneńskim. Celem tych spotkań jest przekazanie wszystkim zainteresowanym szczegółowych informacji na temat zaproponowanych wariantów przebudowy węzła wodnego oraz przeprowadzenie dyskusji i zebranie uwag mieszkańców.
Energa
09.11.2019r. 11:22

Na to święto kina miłośnicy produkcji filmowych czekają z niecierpliwością każdego roku! W Toruniu startuje Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Energa Camerimage. To już 27. Edycja tego wydarzenia. Grupa Energa jest sponsorem tytularnym festiwalu.
Energa
09.11.2019r. 10:22

Na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta Gala VII Edycji Nagrody Strażnik Pamięci. Statuetki przyznawane są przez tygodnik "Do Rzeczy" w uznaniu za pielęgnowanie polskiej historii i tożsamości w kategoriach "Mecenas", "Instytucja" oraz "Twórca".
Energa
07.11.2019r. 14:59

Wyzwanie, przed jakimi stoi branża, bezpieczeństwo energetyczne Polski, sprawiedliwa transformacja i sposoby jej finansowania, a także nowe technologie w energetyce - oto główne tematy, jakie poruszane były podczas Konferencji Energetycznej Europower. 30. Edycja tego wydarzenia odbyła się 6 i 7 listopada w Warszawie. Wzięli w nim udział przedstawiciele Grupy Energa.
Energa
22.10.2019r. 17:25

Energa znalazła się w gronie laureatów prestiżowego Konkursu Raporty Społeczne. Grupa otrzymała nagrodę Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, może pochwalić się także wyróżnieniem w kategorii Nagroda Jury Dziennikarzy.

Energa
17.10.2019r. 18:49

Grupa Energa wspiera młodych! Studenci trzeciego roku Wydziału Elektrycznego Uniwersytetu Morskiego odwiedzili siedziby Energi Operatora oraz Energi Investu. Wszystko w ramach współpracy Grupy z gdyńską uczelnią. Studenci zwiedzili m.in. laboratoria, mieli okazję zobaczyć jak funkcjonuje GPZ, a także mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas symulacji rozmowy kwalifikacyjnej.
Energa
15.10.2019r. 19:36

Grupa Energa i Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych po raz kolejny zorganizowały Dzień Inwestora Indywidualnego. Podczas spotkania z zarządem Energi SA i jej spółek zależnych akcjonariusze mieli okazję bliżej poznać działalność energetycznego giganta - zarówno od strony strategicznej, jak też praktycznej. Zwiedzili też m.in. Farmę Wiatrową Bystra, przy której powstaje nowoczesny magazyn energii.
Energa
09.10.2019r. 12:14

Za nami czwarta edycja Kongresu 590 - jednego z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w Polsce. Forum wymiany myśli, idei i poglądów, na które przedstawiciele gospodarki, biznesu, legislacji, a także polityki czekają cały rok, odbyło się w Jasionce k. Rzeszowa. Trwało od 7 do 8 października. Wzięli w nim także udział przedstawiciele Grupy Energa.
Energa
09.10.2019r. 11:09

8 października 2019 roku w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku odbyła się uroczysta gala, podczas której, medalami przyznanymi przez premiera i ministra energii, uhonorowani zostali zasłużeni pracownicy spółki Energa-Operator.
Energa-Operator
08.10.2019r. 11:22

Pan Kamil uległ wypadkowi, w którego wyniku doznał urazu rdzenia kręgowego odcinka szyjnego. Porażenie czterokończynowe spowodowało całkowity niedowład kończyn górnych i dolnych. Dzięki silnej woli i chęci powrotu do pełnej sprawności - nie poddaje się.
Energacire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE