ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPuls Energi
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CENTRUM PRASOWE
19.07.2019r. 16:20

Grupa Energa jest Głównym Sponsorem programu Junior Amp Futbol. Zaczęło się od amfutbolowej reprezentacji Polski dorosłych - Grupa Energa i Amp Futbol Polska współpracują od półtora roku. Teraz kolej na młodszych zawodników.
28.06.2019r. 18:07

Grupa Energa była jedynym partnerem sektorowym PSE, organizatora konferencji Cybersecurity Conference for Energy Sector w Krakowie. Troje członków CERT Energa zostało wyróżnionych za osiągnięcia w międzynarodowych ćwiczeniach z cyberbezpieczeństwa.
Energa
26.06.2019r. 16:12

Podczas drugiej edycji Forum Wizji Rozwoju w Gdyni Grzegorz Ksepko, p.o. prezesa zarządu Energi SA, odebrał nagrodę w kategorii "ekomobilność". Statuetka przyznawana jest firmom, które pomagają wdrożyć niskoemisyjne i ekologiczne rozwiązania w transporcie.
Energa
18.06.2019r. 15:31

Energa Operator, podczas konferencji w Toruniu, zaprezentowała nowatorską technologię umożliwiającą wymianę słupów bez przerywania dostaw energii elektrycznej.
Energa
13.06.2019r. 14:03

Zdrowe koktajle Julki Cymbaluk, inspirująca przemowa Szymona Radzimierskiego, konferencja prasowa prowadzona przez Adama Zdrójkowskiego, nagrody od mecenasa programu Grupy Energa, koncert-niespodzianka Ani Dąbrowskiej, a wreszcie wspólny trening z ambasadorami na płycie Stadionu Energa w Gdańsku. Środowy Wielki Finał podsumował II edycję programu "Drużyna Energii", w którym przez blisko pół roku ponad 25 000 uczniów szkół podstawowych trenowało ramię w ramię z gwiazdami sportu.
Energa
07.06.2019r. 17:39

W Poznaniu pojawiła się nowa inicjatywa, która jest przestrzenią do debaty na temat nowych możliwości rozwoju lokalnego i poprawy jakości życia w Wielkopolsce. Fundacja Enea, z okazji jubileuszu 5-lecia działalności, zorganizowała konferencję "Społecznie odpowiedzialni - regionalnie o przyszłości". Uczestniczyli w niej przedstawiciele środowisk biznesowych i akademickich oraz organizacji społecznych. Zorganizowana w Poznaniu przez Fundację Enea i Forum Odpowiedzialnego Biznesu konferencja umożliwiła także poznanie prowadzonych już dobrych praktyk dotyczących współpracy biznesu i sektora pozarządowego. Gościem specjalnym wydarzenia był Jaś Mela, założyciel Fundacji Jaśka Meli "Poza Horyzonty".
Enea
05.06.2019r. 15:27

To się nazywa miłość do sportu! Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Żelkowie w woj. pomorskim po raz kolejny udowodnili, że dzień bez aktywności fizycznej to dla nich dzień stracony. W środę, 5 czerwca gościli w szkole ambasadorów Drużyny Energii, którzy odwiedzili ich w nagrodę za zwycięstwo w ostatnim miesiącu rywalizacji II edycji ogólnopolskiego programu dla klas 6-8 szkół podstawowych. Inicjatorem i mecenasem akcji Drużyna Energii jest Grupa Energa.
Energa
04.06.2019r. 13:30

Szkoły podstawowe z miejscowości: Koziegłowy, Tujsk i Kłodawa są laureatami w tegorocznej edycji Planety Energii. Autorski program edukacyjny Grupy Energa powstał z myślą o najmłodszych i realizowany jest od 2010 roku. Jego głównym celem jest propagowanie wśród dzieci wiedzy o energii elektrycznej. Planeta Energii stawia przede wszystkim na naukę poprzez zabawę i interaktywne doświadczenia, dzięki czemu dzieci mają możliwość wzięcia udziału w niestandardowych lekcjach oraz pokazach.
Energa
31.05.2019r. 13:35

31 maja obchodzimy Dzień Bociana. Święto obchodzone jest w Polsce od 2003 roku. Z tej okazji, przyrodnicy oraz Grupa Energa - od lat angażująca się w pomoc boćkom - zwracają uwagę na potrzebę ich ochrony oraz popularyzują wiedzę o nich. Przygotowaliśmy film, który pokazuje piękno polskiej przyrody, którą można spotkać wokół bocianiego gniazda.
Energa
24.05.2019r. 11:18

Prosty język na dobre zadomowił się w spółce Energa Obrót. W organizacji wykształciły się nowe role dla pracowników zaangażowanych w zmiany. Zakończyła się też pierwsza tura szkoleń w obsłudze klienta. Pracownicy spółki zasad prostego języka zaczęli używać nie tylko w komunikacji wewnętrznej, ale również w korespondencji z klientami.
Energacire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE