ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPuls Energi
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CENTRUM PRASOWE
30.07.2021r. 17:00

Redakcja CIRE
Konkurs Lecą boćki po raz kolejny spotkał się z dużym zainteresowaniem najmłodszych. Do zabawy włączyło się blisko 100 szkół i przedszkoli oraz ponad 100 rodzin. Uczestnicy przygotowali i opublikowali w internecie kilkaset różnorodnych prac ukazujących piękno przyrody panujące wokół bocianiego gniazda, nad którymi pracowało ok. 1200 dzieci. Jury wyróżniło 50 placówek oraz przyznało 50 nagród indywidualnych. Konkurs dla dzieci to jedna z wielu wspólnych inicjatyw na rzecz ochrony bocianów Energi z Grupy Orlen i przyrodników.
Energa Grupa Orlen
27.07.2021r. 17:00

Redakcja CIRE
Moto Safety Day, czyli wydarzenie promujące na Pomorzu kulturę jazdy, bezpieczeństwo na drodze oraz poszanowanie środowiska, po raz trzeci ze wsparciem Energi z Grupy Orlen.
Energa Grupa Orlen
18.07.2021r. 08:00

Redakcja CIRE
Energa z Grupy Orlen będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii "żak młodszy".
Energa Grupa Orlen
17.06.2021r. 18:00

Redakcja CIRE
60 tys. - tyle ćwiczeń łącznie wykonali uczniowie kilkuset szkół podstawowych z całej Polski. Właśnie zakończyły się kilkutygodniowe sportowe zmagania realizowane w ramach programu sportowego Drużyna Energii. Puchar dla najlepszego zespołu trafił do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gowidlinie (woj. pomorskie).
Energa Grupa Orlen
12.06.2021r. 22:00

Redakcja CIRE
60 tysięcy ćwiczeń wykonanych przez uczniów i prawie 400 szkół w projekcie - za nami etap sportowy tegorocznej edycji Drużyny Energii. Wielki finał z nagrodami, podczas którego poznamy zwycięzcę już 17 czerwca.
Energa Grupa Orlen
09.06.2021r. 21:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Energa z Grupy Orlen nagrodzona srebrnym listkiem CSR tygodnika "Polityka". Wyróżniane są nim organizacje, które w swojej działalności w szczególny sposób, w realizacji celów biznesowych, kierują się zasadami zrównoważonego rozwoju. Listki trafiły do polski firm już po raz dziesiąty.
Energa Grupa Orlen
31.05.2021r. 18:06

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
31 maja obchodzony jest Dzień Bociana Białego. Energa z Grupy Orlen już od ponad ćwierć wieku współpracuje z przyrodnikami i dba o bociany poprzez różnego rodzaju działania i programy. Akcja "Zbieraj sznurki, chroń bociany", infolinia 801 BOCIAN, konkurs "Lecą boćki", ale przede wszystkim montaż platform pod gniazda na słupach energetycznych dowodzą, że bociany to ptaki wyjątkowo bliskie energetykom.
Energa Grupa Orlen
05.05.2021r. 15:42

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Gaszą pożary, pomagają w wypadkach drogowych, ale także aktywnie wspierają energetyków w sytuacjach kryzysowych. Robią to z narażeniem zdrowia i życia. Mowa o strażakach, którzy właśnie dziś obchodzą swoje święto - 4 maja to Międzynarodowy Dzień Strażaka. Energa z Grupy Orlen aktywnie wspiera straże pożarne. Wraz z początkiem maja rusza też kolejna edycja programu "Orlen dla strażaków" Fundacji Orlen, w ramach którego mogą oni ubiegać się o pomoc.
Energa Grupa Orlen
31.03.2021r. 18:39

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
W zdrowym ciele zdrowy duch. Pamiętać o tym warto zwłaszcza w pandemii, kiedy nie tylko praca, ale także nauka przeniosły się do domów, przed ekrany komputerów. Aby wesprzeć uczniów w zachowaniu dobrego samopoczucia i kondycji, Energa z Grupy ORLEN rozpoczyna czwartą edycję Drużyny Energii. To projekt dla szkół i klubów sportowych, w którym znani i lubiani sportowcy zachęcają młodzież do aktywności fizycznej właśnie w domu. Do tej pory "Drużyna" zaangażowała już ponad 40 tys. uczniów z ponad 300 szkół.
Energa Grupa Orlen
19.03.2021r. 12:10

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Terapie indywidualne i grupowe oraz specjalistyczne diagnozy w kierunku FASD - takie działania Energa z Grupy ORLEN będzie wspierać w ramach projektu "Pomoc i wsparcie dla dzieci z FASD i ich rodzin". Energa została partnerem tej inicjatywy.
Energacire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE